Klubbnyheter

Kampanjerbjudande! Seriekort för dig som blir medlem!

Våra medlemmar är viktiga i vår väg framåt – det är vi tillsammans som är Borås Hockey!

Det är därför viktigt att alla vi som älskar BHC också blir medlemmar! Det hjälper klubbens utvecklingsprojekt för alla våra delar i verksamheten framåt!

Nu ger vi dig som medlem en kampanj där du kan köpa ett seriekort som gäller för återstående matcher fram till jul och Alltvåan/ fortsättningsserien efter jul. Vi har visat med Sveriges största publik i vår serie att det är kul med hockey och vill nu ge chansen till er som inte hoppade på direkt och få din egen stol i ishallen och umgås med vår underbara publik i vår varma ishall!

Priserna på seriekort är nu uppdaterat för er som är/blir medlemmar och köpa under fliken ”Gå på match”

Väl mätt i Lejonkulan alla medlemmar i Borås Hockey! Tillsammans bygger vi framtidens ishockey!